Webhosting

Čo je to webhosting?

Webhosting je služba, v rámci ktorej Vám webhostingová spoločnosť ponúka umiestnenie Vašich stránok na jej server. V závislosti od konkrétnej ponuky spoločnosti môžete využívať skriptovacie jazyky (napr. php, php5, perl, asp,..), databázy (mysql, postresql,..), rôzne vlastné nastavenia a doplnkové webhostingové služby.

Pre koho je webhosting určený?

Webhosting a webhostingové služby sú určené pre každého, kto má záujem o umiestnenie svojich stránok na "web". Firmy, súkromné osoby.. jednoducho každý kto má záujem o webovú prezentáciu.

Ponúkame Vám webhosting od spoločnosti Websupport.

Spoločnosť Websupport posobí na poli webhostingu a internetu už viac ako 8 rokov. Poskytuje kvalitné služby, o čom svedčí množstvo spokojných zákazníkov a partnetov.

Hosting Websupport

"Neobmedzený" webhosting? Zdá sa Vám to nereálne?

Ich filozofia spočíva v tom, aby sa ich klienti nemuseli zbytočne obmedzovať a limitovať. Samozrejme to platí pri unlimited hostingu. Nejde im o matematický význam slova neobmedzený, ale o to, že, ak niečo potrebujete, nie je to nemožné. Ani veľký objem dát pre nich nie je problém. Hostujú desiatky klientov, ktorí jednotlivo zaberajú miesta viac ako 5GB, majú viac ako 100 mailov a podobne.

Ponúkame Vám naše služby:

  • multihosting
  • neobmedzený hosting
  • hosting na mieru
  • freeweb
  • registrácia domén