Webdizajn a redizajn stránok

webdizajn stránok

Vzhľad webových stránok je prvok, ktorý sa nesmie podceniť, lebo robí prvý dojem či už o vašej firme alebo osobnej stránke. Preto sa snažím aby dizajn stránky bol pútavý, výstižný, prehľadný a hlavne aby dobre pôsobil na uživateľov. Sledujem najnovšie trendy webdizajnu, ktoré ma stále inšpirujú.

Veľa ľudí a hlavne tvorcovia web stránok často používajú templaty (dopredu urobené sťiahnuteľné weby) a ponúkajú vám to ako ich vlastný výtvor. Dizajn napchajú do nejakého volného CMS systému a voala, web je na svete. Ibaže s tým, že dizajn už nie je originálny a môže sa stať, že túlaním sa po internete čoskoro natrafíte na ten istý. Preto vám ponúkam moje webdizajny, ktoré sú vždy mnou vytvorené. Samozrejme sa nechávam inšpirovať aj inými webmy, ale nikdy sa nestane aby som vytvoril identický webdizajn.

Pokiaľ budete mať vlastný návrh, budem sa ho snažiť zrealizovať podľa vašich predstáv. Okrem vzhľadu, web stránka musí byť prehľadná a musí zabezpečovať ľahkú orientáciu v obsahu stránky.

redizajn stránok

Ako život potrebuje zmenu, tak isto ju potrebuje aj Vaša web stránka. Ísť s dobou, znamená prispôsobiť sa novým technickým možnostiam a zohľadniť námety, ktoré sa počas užívania doterajšej web stánky nazbierali. Nový redizajn už bude samozrejme SEO optimalizovaný podľa najnovších noriem.

Postup pri tvorbe redizajnu web stránky je rovnaký ako pri tvorbe nového webu s tým, že sa mení len dizajn stránky a obsahovo ostáva rovnaký, pokiaľ si zákazník nebude želať zmenu.

Webdesign stránok