Služby

Priebeh spolupráce pri tvorbe webovej stránky

 1. 01. Záujem a vyžiadanie cenovej ponuky
  Ak sa vám moja tvorba webových stránok zapáčila a máte záujem o svoju vlastnú, stačí ak si vyžiadate nezáväznú cenovú ponuku v sekcii cenník a vyplníte si približné požiadavky a služby ktoré si želáte mať na svojej webovej stránke.
 2. 02. Zaslanie cenovej ponuky
  Po prijatí žiadosti Vám vytvorím cenovú ponuku podľa vašich želaných služieb ktorú vám v zapätí odošlem na váš email. Keď nemáte radi emailový kontakt, tak jednoducho zavolajte na mobilné číslo: 0910 325 016.
 3. 03. Potvrdenie cenovej ponuky a výroba dizajnu
  Po potvrdení cenovej ponuky a vašej predstavy sa pustím do výroby dizajnu webovej stránky. Na email vám zašlem návrh webdizajnu a vy mi opätovne odpíšete ako pokračovať ďalej. Buď webdizajn schválite alebo mi napíšete konkrétne zmeny, farby, písmo a podobne, ktoré si želáte. Samozrejme služby ktoré sú nad rámec dohody budú spoplatnené a budete o nich informovaný. Po schválení webdizajnu vám bude zaslaná zálohová faktúra vo výške 50% z celkovej výšky projektu.
 4. 04. Programovanie web stránky
  Po zaplatení faktúry sa pustím do programovania. Testovací web bude zavesený na testovacej web stránke ku ktorej budete mať prístup, aby ste videli pokrok výroby.
 5. 05. Finalizácia a fakturácia
  Programovanie je ukončené a web stránka schválená. Po tejto vetičke bude nasledovať konečná faktúra, kde sa doplatí 50% zvyšok ceny z projektu.
 6. 06. Umiestnenie web stránky na váš server
  Po obdržaní financií na účet vám zavesím a spojazdním stránku na váš server. Ak doménu alebo webhosting ešte nemáte, rád vám ho zabezpečím. Samozrejme vám dám vedieť info ohľadom ceny služby.
 7. 07. Užívanie si webu
  Užívajte si web stránku a radujte sa zo života!